×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/oxtmbptq/public_html/images/stories/galerie/Szlachetna_Paczka_2018.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/galerie/Szlachetna_Paczka_2018

Szlachetna Paczka - XVIII edycja projektu

Za nami XVIII edycja Szlachetnej Paczki w Polsce, była to jednocześnie VIII edycja tego projektu realizowana w Dukli. Jak co roku w organizację włączyła się nasza drużyna.

Szlachetna Paczka wbrew pozorom, nie zajmuje się robieniem paczek. Jest oparta na pracy z darczyńcami i wolontariuszami. To oni pomagają rodzinom w potrzebie. Wolontariusze szukają rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc. Nie pomagamy biedzie roszczeniowej. Szukamy ludzi, których dotknął los, jest im ciężko. Chcą jednak walczyć o swoją przyszłość. Naszym ideałem jest dotarcie do rodziny w potrzebie w ciągu pierwszego roku od momentu, gdy nastąpiło w ich życiu załamanie. Pomagamy innym, bo sami chcielibyśmy, by ktoś nam pomógł, gdy nas dotknie bieda. W Paczce konkretny człowiek pomaga konkretnemu człowiekowi. Nie zbieramy „na kupę”, ale precyzyjnie przygotowujemy prezenty, które są impulsem do zmiany.

{gallery}Szlachetna_Paczka_2018{/gallery} 

Free Joomla! template by L.THEME