I Galicyjskie Spotkanie Motocyklowe

W dniach 13 i 14 czerwca 2015 wzięliśmy udział w I Galicyjskim Spotkaniu Motocyklowym połączonym z Gminnym Dniem Dziecka oraz obchodami 5-lecia Siatkarskiego Klubu Sportowego MOSIR Dukla.

Wydarzenie to odbyło się przy obiektach MOSiR-u w Dukli. Galicyjskiemu Spotkaniu Motocyklowemu przyświecał szczytny cel, ponieważ zostało zorganizowane z myślą o wsparciu dwóch potrzebujących dziewczyn – Oli, która dość poważnie ucierpiała w ubiegłorocznym wypadku samochodowym oraz Zuzi, chorej na mukowiscydozę. Impreza ta została zorganizowana przez Dukielskie Stowarzyszenie „Wspólnie ponad podziałami”. Zbiórka została zgłoszona do Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, otrzymała nr 2015/2251/OR. W wyniku licytacji obraz został sprzedany za 500 zł, które trafiły do puszki, a w sumie 1281,54 zł z puszek, co łącznie dało kwotę 1781,54 zł przekazane po 50% obu damom.

Kwestę do puszek wraz z wolontariuszami dukielskiego stowarzyszenia prowadziła Grupa Rekonstrukcji Historycznej OTHALA z Rzeszowa, a obraz na licytację namalowany aerografem został przekazany przez Marka Szatkowskiego z ArtGarage z Sanoka. Na scenie wystąpiły zespoły: Paradise Hills, Insani, Inity Sounds oraz 4szmery. Pomiędzy koncertami został rozegrany mecz siatkówki pomiędzy SKS MOSIR Dukla a motocyklistami z podkarpackich2oo.

Free Joomla! template by L.THEME