Marcowa uroczystość

Harcerz wie, że trzeba zawsze wytrwać i przetrwać, by nareszcie zwyciężyć, a nie tracić nadziei i nie mówić przedwcześnie, że wszystko stracone. Po wielu miesiącach próby druhny: Kinga, Wiktoria, Julia i Marcelina złożyły przyrzeczenie harcerskie.

Przed uroczystością przyrzeczenia odbył się bieg sprawnościowy, który miał pomóc Radzie Drużyny w decyzji o dopuszczeniu druhen do przyrzeczenia. Na trasie biegu była sprawdzana wiedza druhen z historii skautingu oraz harcerstwa w Polsce, znajomość biografii twórców naszego ruchu, samarytanka, pionierka. Bieg był zakończony drobnym poczęstunkiem, sprawdzającym siłę woli druhen :) :) Druhna Kinga została również mianowaną zastępową "Świetlików". Druhnom życzymy wytrwałości w obranej drodze, radości w harcerskim życiu, abyście zawsze pamiętały słowa przyrzeczenia i ta noc, na którą tak długo czekałyście.

Serdecznie podziękowania składamy druhom z 13 DH "DELTA" , druhnie Klaudii z 8 DSH "Ventus" oraz Magdzie, Asi i Grześkowi z Koła Przyjaciół Harcerstwa za pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia.

 

Free Joomla! template by L.THEME