Czas Odkrywców w ramach Programowego Ruchu Odkrywców - wyniki rywalizacji

Choć „odkrywanie” zwykle najpierw przywodzi na myśl zapełnianie białych plam na mapie wskutek wielkich wypraw, Programowy Ruch Odkrywców już po raz drugi oddaje w nasze ręce propozycję programową,

dzięki której przekonać się co tak naprawdę znaczy „odkrywanie” i jak wiele skarbów pozostało jeszcze w naszej najbliższej okolicy. Tym razem propozycją programową na rok 2016/2017 był program pt. „Odkrywcach Źródeł”, w którym nasza drużyna wzięła udział. W klasyfikacji ogólnej nasza drużyna zajęła 10 miejsce w Polsce, w rankingu drużyn harcerskich zajęliśmy 5 miejsce i jako jedyna drużyna z Chorągwi Podkarpackiej uzyskaliśmy kolejny stopień zaawansowania tj. "granatowy".

Jako że już zgłosiliśmy się do kolejnej edycji PRO, mamy nadzieję na kolejny stopień. Trzymajcie kciuki za naszą "EKSPEDYCJĘ" #ruchPRO

Free Joomla! template by L.THEME