11 listopad wyjątkowy dzień...

11 listopad to piękny dzień i jakże wyjątkowy.... Nasza drużyna rozpoczeła go mszą św. za ojczyznę, która odbyła się w parafii pw. św. Marii Magdaleny.

Po południu nasza drużynowa Justyna złożyła swoje zobowiązanie instruktorskie i oficjalnie stała się przewodniczką. Jego organizację powierzyła nam, swojej drużynie o którą tak zabiegała i o którą dba, jak tylko potrafi najlepiej. Jak mówi druhna Justyna: "Wiedziałam od samego początku że będzie pięknie.... Było idealnie.... Wśród mojej ukochanej młodzieży, której mam zaszczyt być przewodniczką. Na ukochanej ziemi, w mojej małej ojczyźnie Dukli. W dniu, w którym Polska odzyskała niepodległość...."

Słowa: "Przyjmuję obowiązki Instruktora Związku Harcerstwa Polskiego. Jestem świadomy odpowiedzialności harcerskiego wychowawcy i opiekuna. Będę dbać o dobre imię harcerstwa, przestrzegać Statutu ZHP, pracować nad sobą, pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności. Wychowam swojego następcę. Powierzonej przez Związek Harcerstwa Polskiego służby Nie opuszczę samowolnie" będę nosić w sercu i postaram się Was nie zawieźć!!

Free Joomla! template by L.THEME