Pomagamy choremu Szymkowi

Po raz kolejny w pierwszy weekend czerwca 2017 r. w dniu 3 odbyło się III Galicyjskie Spotkanie Motocyklowe. Po raz trzeci była to impreza charytatywna, tym razem zbieraliśmy na leczenie chorego Szymona, na zakup nowego aparatu słuchowego.

Nasza drużyna włączyła się w organizację wydarzenia, w jego zabezpieczenie oraz w kwestę na rzecz Szymonka. W sobotnie popołudnie i wieczór pogoda dopisała, goście również. Na scenie wystąpiły kapele: Utopia oraz Krusher. Po koncertach dobyła się dyskoteka pod gwiazdami z DJ NUKIEM którego serdecznie polecamy  Rozkręci Wam każda imprezę. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się nasza loteria, z której 500 losów rozeszło się jak ciepłe bułeczki, w nieco ponad dwie godziny. W loterii fantowej można było wygrać bony, gadżety i różnego rodzaju nagrody, które przybyły do nas z całego województwa podkarpackiego. Do wygrania były sesje zdjęciowe, bony do salonów kosmetycznych, fryzjerskich, optycznych, sklepów motocyklowych i odzieżowych, restauracji, pubów., były maskotki i bajki, dorośli mogli otrzymać ołówki stolarskie, gadżety komputerowe czy ręcznie robione obrazy, pudełka na kosmetyki, zestawy kosmetyków, kwiaty, szkło ozdobne, a nawet bony na masaż. Jednym słowem, każdy mógł wygrać coś dla siebie 

Podczas wydarzenia odbyła się zbiórka publiczna nr 2017/2037/OR . Łącznie wolontariuszki uzbierały  3905,10 zł. Kwota ta w całości została przekazana rodzicom Szymona na zakup nowego aparatu słuchowego. 

 

Free Joomla! template by L.THEME